Zostań naszym partnerem

Wiele naszych działań prowadzimy dzięki wsparciu biznesu. Jesteśmy otwarci na współpracę w różnych formach. Sponsorując jeden z naszych flagowych projektów wspierasz nas w budowaniu lepszego jutra dzieci i młodzieży.

Co możemy zaoferować Twojej firmie?

• umieszczenie logo partnera w materiałach promocyjnych Fundacji np. na ulotkach, plakatach, rollupie,
  • zamieszczenie logo firmy na głównej stronie internetowej Fundacji,
  • artykuł sponsorowany na stronie internetowej,
  • promocyjny post w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),
  • umożliwieniu partnerowi uruchomienia podczas imprez i wydarzeń  stoiska promocyjnego dotyczącego firmy,
  • lokowanie banneru/rollupa Twojej firmy na zdjęciach z danego wydarzenia lub treningu,
  • zgodę na używanie logo Fundacji w działaniach marketingowych i promocyjnych Twojej firmy.

Napisz do nas a przygotowujemy ofertę dostosowaną do specyfiki wybranego projektu oraz indywidualnie omówimy formę współpracy, najlepszą dla Twojej firmy i naszej Fundacji.