O nas

Od prawie dwudziestu lat naszą pasją i życiową misją jest praca z młodzieżą oraz towarzyszenie w tym wspaniałym procesie, jakim jest dojrzewanie, odkrywanie otaczającego nas świata, praw jakie nim rządzą, nazywanie tego kim jesteśmy oraz jak chcemy żyć.

W roku 2013 nasze pragnienia przerodziły się w zaangażowanie zawodowe – powołaliśmy do życia szkołę Wyspa JP2.

Z początku małe gimnazjum przerodziło się w szkołę podstawową oraz dwujęzyczne ogólnokształcące liceum. Tak dynamiczne zmiany i rozwój pokazały nam konieczność pójścia krok dalej, powołaliśmy więc do życia Fundację Pewny Ląd.

Szukamy i nawiązujemy współpracę z placówkami podobnymi do Wyspy JP2. Chcemy wspierać, pomagać, rozwijać miejsca, w których młodzież jest edukowana i wychowywana w dobrych wartościach.

Obraliśmy sobie za cel pracę z młodzieżą w bardzo szerokim zakresie, chcemy aby nasze zaangażowanie dało realny wpływ na otaczający nas świat i naszą przyszłość.

Chcemy być pewnym i solidnym lądem, miejscem bezpiecznym dla młodzieży, rodziców oraz wychowawców.

Fundatorzy Fundacji Pewny Ląd